Ціна на електроенергію лишається без змін

Читать на русском

Також продовжує діяти пільгова ціна на газ

Читать на русском
Ціна на газ для населення складати 7 грн 96 коп. за куб
Ціна залишається 2 гривні 64 копійки за кіловат

Також продовжує діяти пільгова ціна на газ

Уряд ухвалив рішення про продовження пільгової ціни на електроенергію для населення. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Ціна залишається 2 гривні 64 копійки за кіловат. Також, положення про покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії буде продовжено до 31 травня.

«Цього місяця ми затвердили постанову, яка зберігає пільгову ціну на газ для постачальників тепла і гарячої води для населення до кінця літа. Також цього тижня державний «Нафтогаз» продовжив дію пільгової ціни на газ для населення. Вона, як і раніше, буде складати 7 грн 96 коп. за куб блакитного палива», — нагадав Денис Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, у січні-березні цього року Уряд спрямував із державного бюджету 113 млрд грн на соціальні виплати.

«За рік середня пенсія зросла на 10,6%. Всі виплати здійснюємо в повному обсязі та без жодних затримок. Розуміємо, що особливо під час війни мільйони українців потребують допомоги та підтримки. Тому за більш ніж 2 роки ціни на газ, воду і тепло залишалися без змін», — наголосив Денис Шмигаль.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.