Долар і євро знову дорожчають: НБУ встановив офіційний курс валют на 27 листопада

Читать на русском

Як змінився курс валют станом на 27 листопада

Читать на русском
НБУ оновив курс валют на 27 листопада
Обмін валюти

Як змінився курс валют станом на 27 листопада

Національний банк України встановив офіційний курс валют на понеділок, 27 листопада. Згідно з даними регулятора, і американський долар, і євро знову почали дорожчати. Стало відомо, що відбувається в пунктах обміну валют.

Така інформація з'явилася на офіційному порталі Національного банку України. Зазначається, що курс долара США встановлено на рівні 36,05 гривні. Це на 3 копійки більше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем. Водночас курс євро встановлено на рівні 39,36 гривні за євро. Це на 9 копійок більше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем.

Курс валют на 27 листопада:

  • Долар США — 36,05 гривні;
  • Євро — 39,36 гривні;
  • Польський злотий — 9,02 гривні;
  • Швейцарський франк — 40,83 гривні;
  • Юань — 5,04 гривні.

При цьому варто враховувати, що в пунктах обміну валют ціни можуть відрізнятися від офіційного курсу, який встановлює Національний банк. За даними порталу Мінфін, станом на 27 листопада в середньому купівля долара США відбувається за курсом 37,57 гривні, а продаж — 37,60 гривні. Водночас в середньому купівля євро відбувається за курсом 40,76 гривні, а продаж — 40,95 гривні.

Що буде з курсом валют в грудні?

Раніше начальник департаменту казначейства "Глобус Банку" Тарас Лєсовий розповів, що за всіма ознаками на міжбанківському валютному ринку курсові коливання перебуватимуть в кордонах 36-38 гривень за долар та 39-41 гривні за євро. При цьому коливання не перевищать 0,2 гривні, а спред (різниця між курсами покупки та продажу) буде мізерною - до 0,1 гривні. У грудні, пояснив банкір, через наближення світ на готівковому ринку пропозиція може зрости на 10-15%. Це може призвести до скорочення міжринкової різниці з 1-1,5% до 1-0,7. 

"Таким чином, якщо не виникнуть якісь форс-мажорні обставини, ситуація на валютному ринку залишатиметься цілком оптимістичною: курсові зміни можуть бути частими, однак цілком окресленими та без "аритмії". Ні шалені злети, ні падіння курсів ринку поки що не загрожують", - зауважив банкір.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.