Долар почав дорожчати, а євро летить у прірву: НБУ встановив курс валют на 23 листопада

Читать на русском

Як змінився курс валют станом на 23 листопада

Читать на русском
НБУ оновив курс валют на 23 листопада
Обмін валюти

Як змінився курс валют станом на 23 листопада

Національний банк України встановив офіційний курс валют на четвер, 23 листопада. Згідно з даними регулятора, американський долар почав дорожчати після падіння, а європейська валюта навпаки — впала в ціні. Стало відомо, що відбувається в пунктах обміну валют.

Така інформація з'явилася на офіційному порталі Національного банку України. Зазначається, що курс долара США встановлено на рівні 36,26 гривні. Це на 1 копійку більше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем. Водночас курс євро встановлено на рівні 39,33 гривні. Це на 13 копійок менше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем.

Курс валют на 23 листопада:

  • Долар США — 36,26 гривні;
  • Євро — 39,33 гривні;
  • Польський злотий — 9,01 гривні;
  • Швейцарський франк — 40,80 гривні; 
  • Юань — 5,04 гривні.

Варто також зауважити, що ціни в пунктах обміну валют можуть відрізнятися від офіційного курсу, який встановлює Національний банк України. За даними порталу Мінфін, станом на 23 листопада в середньому купівля долара США відбувається за курсом 37,65 гривні, а продаж — 37,75 гривні. При цьому в середньому купівля євро відбувається за курсом 40,80 гривні, а продаж — 41,00 гривні.

Прогнози експертів

Раніше начальник департаменту казначейства "Глобус Банку" Тарас Лєсовий поділився своїм прогнозом щодо курсу валют на листопад. Він припустив, що в листопаді НБУ надасть ще більше свободи курсоутворенню на міжбанку, а в результаті - коливання курсів стануть більш помітними. 

"Таким чином, у листопаді ситуація на валютному ринку буде досить динамічною. Ми припускаємо, що курсові показники будуть такими: 37 гривні за долар та 38,5-38,8 гривні за євро на міжбанку та 38-39 гривні за долар та 40-42 гривні за євро на готівковому ринку. Водночас не варто очікувати якихось "шалених", немотивованих змін. Ринок продовжить рухатися в бік лібералізації, однак без хаотичних проявів", - зазначив банкір. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.