Долар та євро подешевшали: НБУ встановив офіційний курс валют на 17 листопада

Як змінився курс валют станом на 17 листопада

Курс валют
Нацбанк України встановив офіційний курс валют на 17 листопада

Як змінився курс валют станом на 17 листопада

Національний банк України встановив офіційний курс валют на п'ятницю, 17 листопада. Згідно з даними регулятора, долар впав у ціні на 2 копійки. Євро також подешевшало.

Відповідні дані з'явилися на офіційному сайті регулятора. Долар займає позицію з показником 36,24 гривні. Це на 2 копійки менше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем. Водночас євро, згідно з офіційним курсом, становить 39,30 гривні. Він впав у ціні 9 копійок.

Курс валют на 17 листопада:

  • Долар - 36,24 гривні;
  • Євро - 39,30 гривні;
  • Польський злотий - 8,99 гривні;
  • Швейцарський франк - 40,73 гривні;
  • Юань - 4,99 гривні.

Вартість євро та долара в Україні станом на 17 листопада
Вартість євро та долара в Україні станом на 17 листопада

За даними сайту "Мінфін", в обмінниках долар продається в середньому за 37,77 гривні. Водночас євро за 40,80 гривні.

Як формується курс на готівці зараз

Курс долара на готівці формується з огляду на міжбанк. Про це нещодавно "24 каналу" розповів начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий. Крім того, на це впливає ще й співвідношення попиту та пропозиції саме на безготівковому ринку. До слова, зараз режим керованої гнучкості забезпечує й вільне курсоутворення на міжбанку.

"НБУ "втручається" на ринок, збільшуючи чи зменшуючи обсяги валютних інтервенцій, щоб відрегулювати "перекоси" між попитом і пропозицією. Однак і "свободи" на ринку стає дедалі більше", - пояснив Лєсовий.

Таким чином ринок в передчутті більш динамічної зміни курсів – як в бік зростання, так і в бік зменшення. Це відбуватиметься без суттєвих стрибків чи падінь.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.