Кому Київська ОДА доручила відновити вуличне освітлення у центрі Бородянки за 8,8 мільйона гривень

Кому Київська ОДА доручила відновити вуличне освітлення у центрі Бородянки за 8,8 мільйона гривень

Київська обласна військова адміністрація замовила роботи по капітальному ремонту мереж зовнішнього освітлення у Бородянці. Вони пройдуть на вулиці Центральній, яка постраждала внаслідок бойових дій від росіян. На роботи виділили 8 млн 822 тис. 881 грн, які отримає фірма ТОВ «Смартенергомонтаж».

Роботи мають пройти до кінця року (до 31 грудня). Угоду уклали по спрощеній процедурі без проведення тендеру. Крім Центральної інші вулиці Бородянської громади Бучанського району Київської області цим договором не передбачені.

Невідомо, чи є якийсь досвід у фірми у проведенні відповідних робіт. Адже з бюджету прямих замовлень вона не отримувала до цього по тендерах. Без тендерів бюджетні кошти теж не отримувала. Можливо, працювала на субпідрядах.

Згідно з даними сайту Youcontrol, фірма була заснована у жовтні 2021 року у Києві зі статутним капіталом у 150 тисяч гривень. Основний профіль діяльності – електромонтажні роботи. Що цікаво, у січні 2022 року фірма ТОВ «Смартенергомонтаж», яка у Бородянці буде оновлювати вуличне зовнішнє освітлення, дала у борг 150 тисяч гривень підприємств ТОВ «Київська мережева клінічна лабораторія» (яку очолює Віктор Домбровський). Зараз щодо цього інциденту розглядається справа у Господарському суді міста Києва, де електромонтажне підприємство просить у лабораторії повернути кошти.

Директором ТОВ «Смартенергомонтаж» є Світлана Турбал з Києва. У 2011-2014 роках вона була підприємцем з профілем на оренду машин та устаткування та здачу в оренду нерухомості. Протягом 2016-2022 роках вона працювала в ТОВ «Єврофорвард Україна» (ТОВ «Ін Ван Бі»), яке займалося комп’ютерним програмуванням.

Власник ТОВ «Смартенергомонтаж» Олександр Сіухін. До 2017 року він працював начальником служби перспективного розвитку, капітального будівництва та ремонтів у Комунальному підприємстві Київради «Київміськсвітло». Також він був керівником ТОВ «Будівельна група «Містобудмонтаж» у 2018-2021 роках (яка належала тоді Марії Присяжнюк). Ця компанія теж займалася ремонтами і будівництвом мереж зовнішнього освітлення та отримала від КП «Київміськсвітло» 7 замовлень на 27,7 млн грн.

Нагадаємо, раніше Київська обласна військова адміністрація доручила частково відновлювати житлові будівлі постраждалої Бородянки фірмі родини екс-заступника селищного голови Дмитра Науменка. А хто відновлює Мощун за задачею обласної влади за 5,1 млн грн - читайте тут.

Дмитро Чернишов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.