На відновлення планують виділити майже 10 мільярдів гривень

Читать на русском

Кошти спрямують на понад 230 проєктів

Читать на русском
Проєкти були розпочаті у минулому році
Проєкти сприяють відновленню життя громад і територій та посиленню стійкості країни

Кошти спрямують на понад 230 проєктів

Міжвідомча робоча група рекомендувала виділити з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф 9,45 мільярда гривень на понад 230 проектів, реалізацію яких були розпочато у 2023 році. Відповідне рішення було ухвалене за підсумками засідання Міжвідомчої робочої групи, яке відбулося 9 лютого.

«На розгляд було винесено пропозиції про продовження реалізації проектів, які вже були розпочаті у 2023 за рахунок коштів Фонду ліквідації. Йдеться про проекти, які сприяють відновленню життя громад і територій, а також посиленню стійкості країни в умовах війни», – зазначив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

У цілому на розгляд Міжвідомчої робочої групи свої пропозиції щодо продовження фінансування проектів подали Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська обласні військові адміністрації. Серед державних установ – Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство у справах ветеранів, Міністерство оборони України та Міністерство внутрішніх справ (ДСНС України).

За підсумками засідання було рекомендовано виділити з Фонду ліквідації 7,6 мільярда гривень на фінансування майже 200 регіональних проектів, майже 173 млн гривень для завершення 7 проектів, що були подані центральними органами виконавчої влади (Міністерство у справах ветеранів, Міністерство оборони та Міністерство внутрішніх справ (для проектів ДСНС).

Крім того, за підсумками засідання Міжвідомчої робочої групи було рекомендовано виділити з Фонду ліквідації 1,6 мільярда гривень Агентству відновлення для завершення реалізації 27 проектів, роботи на яких розпочато у 2023 році.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.