Нові можливості страхування для малого і середнього бізнесу

Міжнародна корпорація виділяє $50 млн на перестрахування компаній

DFC оголосила про новий пакет фінансування
Відтепер страхування від DFC - не лише для інвесторів на залучення інвестицій

Міжнародна фінансова корпорація розвитку США (DFC оголосила про створення інструменту, який дозволить надавати страхування від DFC не лише для інвесторів на залучення інвестицій, але і для малого і середнього бізнесу, через перестрахування українських страхових компаній. Розмір фінансування виділений для цього інструменту — $50 млн.

Про це йшлося під час зустрічі в Першого віце-премʼєр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко та виконавчого директора Американської корпорації з фінансування міжнародного розвитку (DFC) Скотта Нейтана.

Крім того, за словами Скотта Нейтана, DFC оголосила про новий пакет фінансування, який включає операції зі страхування політичних ризиків для українських компаній, які працюють в агросекторі та виробництві на понад $300 млн.

“Розширення інструментів страхування від воєнних ризиків - важливий вклад у те, аби іноземні інвестиції заходили на український ринок й українські бізнеси інвестували вдома, не чекаючи завершення війни. Під час URC партнери із DFC оголосили про страхування двох нових компаній — виробника та компанії із агросектору. Для нас це дуже важливий крок для підтримки виробників, а відповідно, розвитку економіки”, – повідомила Юлія Свириденко.

Загалом, сума операцій DFC в Україні з моменту повномасштабного вторгнення росії склала $848 доларів США.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube