Отримали максимальний прибуток за всі роки існування

Читать на русском

Минулий рік Дунайське пароплавство завершило з рекордним прибутком у 719 млн грн

Читать на русском
Підприємство сплатило у державний бюджет понад 140 млн грн
Дивіденди склали майже 216 млн грн

Минулий рік Дунайське пароплавство завершило з рекордним прибутком у 719 млн грн

Підприємство сплатило у державний бюджет понад 140 млн грн, виконавши зобов’язання перед державою у повному обсязі. Дивіденди склали майже 216 млн грн, що є рекордним показником за всі роки існування Українського Дунайського пароплавства. Водночас підприємство ліквідувало наявні борги.

Такий результат став можливим переважно завдяки єдиній логістичній послузі – об’єднанню фрахту з перевалкою в Україні та Констанці. Від початку повномасштабного вторгнення зберігається високий попит на річкові перевезення, які відбуваються без посередників за ринковою ціною. Також була структурована система закупівель та проведена велика кількість антикорупційних заходів.

«Українське Дунайське пароплавство стабільно демонструє зростання за всіма показниками. Крім надходжень у бюджет, тут розширюють і власні потужності за рахунок модернізації старого флоту. Вдячний за роботу всій команді ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство», — зазначив віце-прем’єр-міністр з відновлення України — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.