Понад 30 тисяч транспортних засобів перереєстровано через «Дію»

Читать на русском

Більше 5,5 тисячі номерних знаків замовлено і доставлено поштою

Читать на русском
Доставку посвідчення водія за кордон замовили 5600 осіб
У минулому році через «Дію» українці обміняли 188 276 посвідчень водія

Більше 5,5 тисячі номерних знаків замовлено і доставлено поштою

Однією з найпопулярніших сервісних послуг з перереєстрації авто через «Дію» скористалися понад 60 тисяч осіб. Так, для вже понад 30 тисяч транспортних засобів змінено власника, а замовлено і доставлено номерних знаків поштою понад 5,5 тисячі.

Про це повідомив заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко.

Також заступник Міністра поінформував, що у 2023 році через «Дію» українці обміняли 188 276 посвідчень водія. З них 14 874 з доставкою через Укрпошту, 173 402 – з отриманням у сервісних центрах МВС.

«Послугу з доставки посвідчення водія громадяни мають можливість отримувати як у сервісному центрі МВС, так і онлайн. З травня 2023 року обмін посвідчення водія став доступний і в застосунку «Дія». Спочатку громадяни мали можливість забирати готовий документ у сервісному центрі МВС. Згодом цю послугу було розширено – кермувальникам надали можливість замовляти посвідчення водія у будь-яке зручне відділення Укрпошти на території України», – зауважив Леонід Тимченко.

Окрім цього, 55 883 посвідчення водія обміняли через Електронний кабінет водія. Із них 30 267 – з доставкою Укрпошти по території України та 25 616 – з отриманням у сервісному центрі МВС.

«Доставку посвідчення водія за кордон замовили 5600 осіб. Ця послуга стала доступною з жовтня 2023 року. І зараз це можна зробити з 27 країн світу. Більшість – це країни Європи», – наголосив посадовець.

Він зауважив, що в цей перелік країн безумовно не входять держава-агресорка росія та її пособниця білорусь.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.