Правоохоронці на Київщині викрили підпільний цех з виробництва алкоголю з продукцією на 2,5 млн грн

Правоохоронці на Київщині викрили підпільний цех з виробництва алкоголю з продукцією на 2,5 млн грн

Представники Бюро економічної безпеки (БЕБ) спільно з іншими правоохоронцями знайшли ще одну точку з нелегального виробництва алкоголю. Своє виробництво та склад продукції зловмисники розташували у місті Васильків. Детальніше про це — в Інформатор Гроші.

Зловмисними закупили сировину та налаштували обладнання, чим забезпечили повний цикл виробництва контрафактної продукції у Василькові на Київщині. Небезпечний для життя та здоров’я фальсифікат виготовляли у приватному будинку. Контрафактну продукцію розливали в тетрапаки та пластикову тару під виглядом відомих брендів. Контрафакт продавали великими партіями довіреним клієнтам.

Тари з контрафактною продукцією у Василькові
Тари з контрафактною продукцією у Василькові

Правоохоронцями було вилучено майже 12 тис. літрів фальсифікованого алкоголю та підроблені марки акцизного податку. Також вилучено обладнання, тару для фасування, добавки, ароматизатори тощо. А ще вилучили 6,4 тис. цигарок без марок акцизного податку. Вся ця продукція та обладнання коштують близько 2,5 млн грн.

Слідчі БЕБ викрили незаконний цех з виробництва алкоголю
Слідчі БЕБ викрили незаконний цех з виробництва алкоголю

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 199 КК України (виготовлення, зберігання, придбання, використання при продажу товарів, підроблених марок акцизного податку) та ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів) здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Київській області спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в Київській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції та процесуального керівництва прокурорів Київської обласної прокуратури.

Незаконне виробництво контрафактної продукції
Незаконне виробництво контрафактної продукції

Раніше вже представники БЕБ разом з поліцією вилучили незаконний алкоголь і цигарки та лінії виробництва у Бориспільському, Обухівському, Білоцерківському районах Київської області на 5,5 млн грн. Нещодавно у Дніпрі детективи БЕБ вилучили підробну парфумерну продукцію на 15 млн грн. Вона маскувалася під відомі світові бренди.

ФОТО — Бюро економічної безпеки (БЕБ)

Дмитро Чернишов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.