У Києві почали реконструкцію вулиці Трускавецької: скільки витратять коштів та хто проведе роботи

У Києві почали реконструкцію вулиці Трускавецької: скільки витратять коштів та хто проведе роботи

Про початок робіт повідомила Дарницька районна адміністрація Києва. Їх мали почати ще у минулому році, однак завадила повномасштабна війна. Замовником виступає «Київавтодор». Скільки коштують ці роботи, що саме зроблять та хто отримає бюджетні кошти – дізнайтеся у матеріалі Інформатор Гроші.

27 квітня Дарницька РДА сповістила про початок реконструкції вулиці Трускавецької. Тендер на здійснення робіт провели на початку 2022 року.  Ми писали, що роботи мали провести до кінця 2023 року. Але тепер посунули термін, і реконструкцію проведуть до кінця 2024 року. Роботи за договором обійдуться у 71 млн 829 тис. 236 грн (з них 48,63 млн грн  у 2023 році).

Ще одна вулиця у Дарницькому районі буде відремонтована
Ще одна вулиця у Дарницькому районі буде відремонтована

Тут планують оновити асфальтове покриття та розмітку на ньому, зробити велодоріжки. А також облаштувати дощову каналізацію. По всій території приберуть старі дерева та кущі, а на їхні місця висадять нові рослини. На Трускавецькій з'являться 174 каштани. Для пішоходів та велосипедистів зроблять спеціальні окремі доріжки. Реконструюють і вуличне освітлення: 47 світильників поставлять на велодоріжки та 8 – на пішохідні переходи. Зазначають, що всі роботи виконуватимуть із застосуванням сучасних матеріалів та європейських технологій.

Зазначається, що загальна довжина ділянки – 526,1 м. Площа проїзної частини – 7,1 тис. кв. м. Площа тротуарів – 3,74 тис. кв. м, площа велодоріжок – 2,7 тис. кв. м, площа благоустрою та озеленення – 3,3 тис. м.

Початок робіт на вулиці Трускавецькій у Дарницькому районі
Початок робіт на вулиці Трускавецькій у Дарницькому районі

Хто проведе роботи за бюджетні гроші

У тендері перемогла фірма ТОВ «КП «Шляхбуд Інвест». Вона зареєстрована у 2018 році у Києві. Власники – мешканці Черкаської області Сергій Лимаренко (90%) та Валентин Лисаченко (10%), перший є директором компанії. «Київавтодор» замовляв у цієї фірми вже капітальний ремонт вулиці Редутної у Печерському районі (6 млн 211 тис. 992 грн). А ще фірма займалася поточним ремонтом тротуарів на вул. Архітектора Ніколаєва від просп. В. Маяковського до вул. Оноре де Бальзака (3 млн 648 тис. 818 грн), ремонтом прибудинкових територій у Подільському районі Києва (880 тис. 911 грн).

Більшу частину техніки підприємство орендує у фірми ТОВ «Будівельна компанія «Ескадор». Ця фірма заснована у 2005 році та зареєстрована в Одесі. Нинішнім власником є Олександр Моісеєв. У ЗМІ фірму пов’язували з одеською компанією «Ростдорстрой» з оточення мера Одеси Геннадія Труханова (і її підрозділом «Київшляхбуд»).

Нагадуємо, ремонт Шулявського мосту у Києві подорожчає ще на 30 млн грн. Скільки коштуватиме будівництво Національного військового меморіального кладовища у Києві та де його розташують – читайте тут. Хто з забудовників руйнував історичний «будинок з комахами» кінця 19 століття – читайте тут.

Дмитро Чернишов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.