«Без Тебе» — це романтичний сингл українського електронного проєкту The Maneken (Євген Філатов), який увійшов до його концептуального альбому «Nova Era».
Міського голову Києва Віталія Кличка мешканці столиці просять видати засоби захисту на випадок ядерного удару. Такі набори мають отримати всі, хто проживає у столиці. Заявки пропонують подавати через «Дію».
На сайті звернень до столичної влади була зареєстрована петиція з вимогою надати засоби захисту, якщо рф вирішить нанести ядерний удар. Її автор Вероніка Кошик просить забезпечити ними всіх, хто проживає у столиці.
«У зв'язку з небезпекою застосування ядерної зброї на території України, пропоную забезпечити населення Києва наборами індивідуального захисту. До набору має входити:
1) протигаз або респіратор від радіації, врахувати треба розмір для дітей;
2) калію-йодид - засіб, який захищає щитоподібну залозу людини при впливі радіації;
3) ондансетрон - протиблювотний засіб, що усуває нудоту, необхідний при боротьбі з основними проявами первинної реакції при радіаційному впливі», - вважає авторка звернення.
За її словами, заявки на отримання наборів можна подавати через «Дію». Петицію опублікували 26 вересня і її вже підтримали 1 тисяча 761 киянин. Нагадаємо, що для того, аби петицію розглянули депутати, вона має набрати 6 тисяч голосів.
Інформатор Гроші писав, що у Києві до кінця війни пропонують запровадити «сухий закон».
Олена Скобцева