Українцям пропонують допомогу у 10 тисяч гривень – як отримати

Читать на русском

Також домогосподарства можуть отримати 17500 гривень на опалення

Читать на русском
Також можна отримати 17500 гривень на опалення
Щомісячна допомога складає 3600 гривень

Також домогосподарства можуть отримати 17500 гривень на опалення

Грошову допомогу у розмірі 3600 гривень щомісячно можуть отримувати українці на протязі трьох місяців у рамках багатоцільової грошової допомоги Естонської ради у справах біженців. Це стосується жителів Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської та Миколаївської областей, які постраждали від війни.

Як розповіли в раді, багатоцільова грошова допомога надається на основі оцінки домогосподарства на предмет відповідності соціально-економічним критеріям та критеріям вразливості. Рішення про попереднє схвалення приймається на підставі інформації, наданої головним заявником, що представляє домогосподарство у телефонній розмові з командою Естонської ради у справах біженців або шляхом подання онлайн-запиту.

«Якщо по Вашій заяві було ухвалено позитивне остаточне рішення, розмір допомоги складатиме 3600 грн. на місяць для однієї особи протягом 3-х місяців. Багатоцільова грошова допомога перераховується на банківський рахунок, зазначений Вами. Якщо після оцінки виявиться, що домогосподарство вже отримує аналогічну допомогу від іншого агентства або організації за той самий період, таке домогосподарство буде виключене з багатоцільової грошової допомоги», - зазначили в Естонської ради у справах біженців.

Повторно подати заяву на отримання багатоцільової грошової допомоги можна за шість місяців після отримання попередньої виплати.

Протягом цього зимового сезону ця організація надає фінансову допомогу на опалення (для придбання твердого палива, такого як вугілля, дрова, брикети чи пелети або для оплати газового опалення) домогосподарствам, які проживають у сільській та приміській місцевості, які стикаються з труднощами з покриттям своїх потреб в опаленні взимку. Цільові області та індивідуальні оцінки вразливості такі ж, як і для програми багатоцільової грошової допомоги. У разі позитивного рішення по вашій заяві сума грошової допомоги на опалення становитиме 17,500 грн на домогосподарство за весь сезон. Сума грошової допомоги буде перерахована на вказаний вами банківський рахунок.

Для реєстрації на отримання грошової допомоги Ви можете звернутися за телефонами: 0939447568 - 0738361238 - 0738109344.

Програма фінансується Генеральним директоратом цивільного захисту та гуманітарної допомоги в Європі (DG ECHO), Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (BHA/USAID), Українського гуманітарного фонду, яким керує Управління ООН з координації гуманітарних питань (UN OCHA), і Міністерство закордонних справ Естонії.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.