Укроборонпром до кінця року поставить кілька сотень БпЛА для Сил оборони України: гроші виділені

Дрони законтрактовані Держслужбою спеціального зв'язку та захисту інформації

Держспецзв'язку на дрони отримає 13 млрд грн до кінця року і 43 млрд грн - наступного
Держспецзв'язку на дрони отримає 13 млрд грн до кінця року і 43 млрд грн - наступного

Дрони законтрактовані Держслужбою спеціального зв'язку та захисту інформації

До кінця цього року "Укроборонпром" поставить кілька сотень дронів на фронт. Загальна потреба Збройних сил наразі становить близько 200 млрд грн на придбання дронів.

Про це заявив голова Держслужби спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку) Юрій Щиголь в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

«Укроборонпром сьогодні працює і виробляє те, чого не виробляв ніколи раніше упродовж десятків років. Вони почали робити FPV-дрони, дрони високої дальності. Ми в них купуємо цю продукцію і постачаємо ЗСУ» – зазначив  Юрій Щиголь.

За його словами, частка "Укроборонпрому" у загальному обсязі закупівель "Армії дронів" для фронту зростає.

"З нуля вона зросла до того, що ми сьогодні в них закуповуємо. А нуль був ще в серпні. З серпня, з моменту, як ми уклали перший контракт, і до сьогодні частка "Укроборонпрому" збільшилася з одного до кількох сотень дронів, які вже законтрактовані. Плануємо отримати їх до кінця року", - сказав Щиголь.

Рада ухвалила закон про військовий ПДФО. Держспецзв'язку на дрони отримає 13 млрд грн до кінця року і 43 млрд грн - наступного.Щиголь уточнив, що Держспецзв'язок використає ці кошти для закриття потреб "Армії дронів" на наступний рік.

"До кінця року ми поставимо фронту велику кількість дронів, як і було заплановано, а в січні-лютому не поставили б нічого, якби ці кошти не були передбачені. Перші закупівлі ми провели б тільки в березні. 13 млрд грн допоможуть нам перекрити потребу в січні-лютому. 43 млрд – я думаю, буде трішки більше - також підуть на забезпечення сил безпеки і оборони дронами. Це не всі кошти, які потрібні. Загальна потреба Збройних сил на сьогодні складає близько 200 млрд грн на придбання дронів", - константував він.

Також Щиголь підтвердив, що 80% дронів, які закуповуються - вітчизняного виробництва.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.