Влада Гостомеля доручила відновлювати житловий будинок за 3,6 млн грн екс-депутату з Вінниці

Влада Гостомеля доручила відновлювати житловий будинок за 3,6 млн грн екс-депутату з Вінниці

Адміністрація Гостомеля обрала без конкурсу, хто ремонтуватиме 5-поверховий житловий будинок на вул. Проскурівській, 11. Вартість робіт у будинку в Гостомелі сягне 3 млн 636 тис. 536 грн. Довірили їх фірмі «Будівельно-інвестиційна група Атлант», яка належить екс-депутату Вінницької обласної ради від Партії регіонів Сергію Смотричу та його бізнес-партнерці. Чим відомі власники – дізнайтеся у матеріалі.

Згідно з документацією, роботи мають провести до  кінця 2022 року. Згідно з договором, підрядник проведе роботи з усунення аварій на житловому фонді. Цей будинок постраждав внаслідок російсько-української війни. А фірма за дорученням селищної адміністрації Гостомеля проведе у будинку поточний ремонт.

Підряд отримала фірма ТОВ «Будівельно-інвестиційна група Атлант». Підприємство повинно замінити в будинку на вул. Проскурівській №11 пошкоджені вікна, двері та плити балконів, виконати мурування зовнішніх стін, встановити віконні зливи та підвіконня, вивезти сміття.

Згідно з даними Youcontrol, ТОВ «Будівельно-інвестиційна група Атлант» (ТОВ «БІГ «Атлант») було засноване у 2018 році у Вінниці. Директор фірми – Олена Тузинська. Власники – по 50% Олена Тузинська та Сергій Смотрич.

Крім останнього замовлення від селищної влади Гостомеля, фірма протягом 2019-2021 років здійснювала ремонти у Вінниці за бюджетні кошти. Зокрема, ремонт туалетів та крильця у ЦНАПі (за 1 млн 96 тис. грн), поточні ремонти приміщень у поліції та у Вінницькому національному медичному університеті (загалом на 493,8 тис. грн).

Що відомо про власників фірми

Сергій Смотрич – відомий вінницький політик. У 2010-2015 роках він був депутатом Вінницької обласної ради від Партії регіонів. У 2015-2016 роках він був керівником Вінницької обласної організації партії «Наш край» та балотувався до Вінницької облради, але тоді партія не пройшла. У 2019 році політик балотувався до Верховної Ради України у складі партії «Сила і честь», але марно. А у 2020 році Сергій Смотрич балотувався до Вінницької міської ради від нині вже забороненої проросійської політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

Влада Гостомеля доручила відновлювати житловий будинок за 3,6 млн грн екс-депутату з Вінниці 1

Колаж від сайту КиївВлада. Праворуч - Сергій Смотрич. У центрі - постраждалий будинок у Гостомелі.

У 2015-2017 роках Сергій Смотрич був співвласников ТОВ «ЛССІ-Груп», яке займалося торгівлею деревиною, будматеріалами та сантехнікою. У 2013-2016 роках – власник ТОВ «Цемент-СБ» у Вінниці. У 2018-2019 роках – власник ТОВ «УПК-Система» у Вінниці, яке займалося наданням в оренду нерухомості. Наприкінці 2021 року 3 місяці керував ТОВ «Центр гастроентерології та дієтології» у Вінниці (який належить Миколі Скляруку). Також у політика є власний іменний благодійний фонд.

Олена Тузинська теж з Вінниці. У 2015 році вона балотувалася до міської ради Вінниці від проросійської партії «Соціалісти» (яку у 2022 році заборонили), але депутаткою не стала. У 2010-2017 роках Олена Тузинська була фізичною особою-підприємцем з профілем на торгівлю залізними виробами, фарбою і склом.

У 2018 році 1 місяць була керівницею ТОВ «Бізнес Пілот» у Вінниці (підприємство займалося оптовою торгівлею). У 2019 році кілька місяців була власницею ТОВ «Арм-Хаус», яке займалося будівельними роботами (цю фірму поліція підозрювала в участі у відмиванні коштів, але ніяких звинувачень не висувала). У 2021 році Олена Тузинська знову стала підприємицею з профілем на постачання готової їжі. А з 1 квітня 2019 року і по цей день очолює ТОВ «БІГ «Атлант», який і проведе ремонт будинку у Гостомелі.

Нагадуємо, Київська обладміністрація довірила поточні ремонти будинків у Гостомелі фірмі сина екс-заступника губернатора Севастополя. А як українці можуть допомогти відновити постраждалі внаслідок війни житлові будинки в Ірпені та Гостомелі – читайте тут.

Валерій Магланович

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.