Яку підтримку чекати аграріям

Читать на русском

До кінця року відновлять низку програм

Читать на русском
Буде реалізовуватися програма підтримки малих фермерів, які мають до 120 гектарів
Окрему увагу приділятимуть сільськогосподарським виробникам на деокупованих територіях

До кінця року відновлять низку програм

За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України у 2024 році буде продовжено реалізацію низки програм з підтримки аграріїв. Окрему увагу приділятимуть сільськогосподарським виробникам на деокупованих територіях.

Зазначається, що у 2023 році української аграрної продукції експортовано майже на 22 млрд доларів США, що свідчить про те, що агросектор продовжує працювати і розвиватися попри війну і 20% тимчасово окупованих територій.

Підтримка аграріїв, особливо на деокупованих територіях, важлива з точки зору соціальної складової, справедливості і можливості працювати всім сільгоспвиробникам. Тому в 2024 році буде реалізовуватися програма підтримки малих фермерів, які мають до 120 гектарів.

Також продовжиться реформа меліорації. У держбюджеті закладено 200 млн грн. на компенсацію для закупівлі обладнання на зрошення. Також програмою можуть скористатися Організації водокористувачів.

Крім того, продовжує діяти урядова грантова програма на розвиток садів та теплиць. У 2023 році було видано грантів на закладку нових садів площею 2 тис гектарів. Це досить суттєвий об’єм порівняно з минулими роками, що свідчить про активний розвиток садівництва.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.