Новий голова Binance пообіцяв трансформувати криптобіржу: що пропонує

Читать на русском

Організація зробила низку «помилок» на етапі зростання, але вона винесла з них уроки

Читать на русском
Новий голова Binance пообіцяв трансформувати криптобіржу: що пропонує
Binance впровадить традиційну корпоративну структуру і почне розкривати інформацію

Організація зробила низку «помилок» на етапі зростання, але вона винесла з них уроки

Binance впровадить традиційну корпоративну структуру і почне розкривати інформацію. Біржі належить перетворитися з «некерованого» технологічного стартапу на звичайну фінансову компанію. Такими планами в інтерв'ю Fortune поділився її новий голова Річард Тенг.

21 листопада Тенг, який обіймав посаду керівника з регіональних ринків Binance, змінив Чанпена Чжао на посаді гендиректора. Того ж дня під час угоди з Мін'юстом США біржа вирішила виплатити $4,3 млрд, а Чжао погодився покинути крісло CEO і на штраф у розмірі $50 млн.

Видання зазначило, що Тенгу належить забезпечити конкурентоспроможність Binance в умовах тиску з боку американської влади. Останнє має на увазі моніторинг, який буде включено в її діяльність у рамках угоди.
Новий CEO порівняв платформу, якій виповнилося шість років, з дитиною, яка готується піти до початкової школи. За його словами, Binance належить перетворитися з «некерованого» технологічного стартапу на звичайну фінансову компанію.

«Організація зробила низку «помилок» на етапі зростання, але вона винесла з них уроки», - визнав топменеджер.

За його словами, твердження в мировій угоді не включають звинувачень у незаконному привласненні коштів клієнтів. Тенг вказав також на багаторічний досвід із забезпечення безпеки активів користувачів.

Новий голова біржі відзначив довіру до нього з боку Чанпен Чжао, з яким вони працюють з 2021 року, а також усієї команди співробітників. Набуті ним знання в період роботи в регуляторах Абу-Дабі та Сінгапуру допоможуть керувати компанією в майбутньому, додав він.

На запитання, чи впровадить Binance традиційну корпоративну структуру під його керівництвом, Тенг відповів ствердно . Топменеджер уточнив, що останнє передбачає наявність ради директорів, штаб-квартиру і фінансову прозорість.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.