Як зробити продукти більш доступними

Читать на русском

Для цього потрібен перехід на внутрішнє виробництво

Читать на русском
На кордоні зріс відсоток контейнерних перевезень за добу з українською продукцією та сировиною
Треба не тільки вести перемовини з партнерами, а й переходити на внутрішнє виробництво

Для цього потрібен перехід на внутрішнє виробництво

Сільгоспвиробники з ЄС, вимагаючи додаткових дотацій від Євросоюзу та від урядів своїх держав, вдаються до блокування кордону з Україною. У цій ситуації нашій державі треба не тільки активно вести перемовини з партнерами, а й максимально переходити на внутрішнє виробництво.

Про це заявив народний депутат, член Комітету з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук.

«Ми маємо пережити цей період і переходити в будь-якому випадку виключно на внутрішнє виробництво, мати повну незалежність у продуктах, мати дешеві та доступні продукти. Думаю, що по ці продукти згодом на наші склади самі приїдуть і польські, і німецькі, й інші покупці, бо за дешевим якісним товаром завжди приходить економіка», – зазначив політик.

За його словами, між українською владою і представниками сусідніх держав постійно ведуться перемовини з приводу врегулювання проблемних моментів.

«Переговори тривають постійно. Чи є блокада, чи її нема, вони відбуваються як на рівні парламенту, так і уряду. Наразі ще невідомо, чи буде нове блокування нашого кордону польськими фермерами та скільки воно триватиме. Ми живемо в демократичних державах, тому уряд не має вживати радикальних методів до мітингувальників, а дослухатися до їхніх вимог», – сказав парламентарій.

Він також зауважив, що останнім часом і на польському, і на румунському, і на угорському кордоні зріс відсоток контейнерних перевезень за добу з українською продукцією та сировиною.

«Наш Комітет веде перемовини з «Укрзалізницею» з приводу того, щоб для аграріїв, для перевезення їхньої продукції був запроваджений спецтариф. Адже виходить так, що на початку літа аграрії нічого не експортують, не возять свою продукцію, і ціна вагона за добу низька, а восени і взимку, в експортний період, ціна зростає в 5-10 разів», – наголосив народний депутат.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.