5 способів економити бензин взимку від досвідчених водіїв

Прості лайфхаки дозволять вам зекономити гроші

Автомобіль взимку
Автомобіль взимку

Прості лайфхаки дозволять вам зекономити гроші

Пальне в Україні стрімко дорожчає. Взимку його витрати зростають. Але досвідчені водії знають секрети, які дозволяють зекономити дорогий ресурс без зменшення кількості поїздок. Тож, ділимось їх ідеями. 

  1. Переконайтеся, що обігрівач працює ефективно, але не перегріває автомобіль. Використовуйте його тільки тоді, коли це дійсно необхідно.
  2. Перевіряйте тиск у шинах. Недостатній тиск у шинах може призвести до збільшеного опору та споживання бензину. Робити це треба регулярно.
  3. Запускайте двигун за 30 секунд до початку руху. Це дозволить мотору нагрітися і працювати більш ефективно під час початкового руху.
  4. Використовуйте легкі моторні оливи. Легкі моторні оливи можуть полегшити роботу двигуна взимку та зменшити споживання палива.
  5. Водії спалюють більше пального, коли перевозять зайву вагу у своїх автівках. Тож від такої практики варто відмовитися. Перевірте свій багажник та розвантажте його.

Що буде з цінами на АЗС

Засновник групи компаній "Прайм" Дмитро Льоушкін говорить, що ситуація на ринку залишається напруженою через перебої з поставками через південні кордони України. Водночас великі мережі АЗС наростили поставки палива в країну, а дрібніші імпортери в яких були проблеми з затримками партій пального на кордоні починають поступово переорієнтовуватися з поставок палива з Болгарії, Молдови та Румунії на Литву, Латвію та Польщу. Це дає змогу зберегти певну стабільність на паливному ринку. Водночас Льоушкін каже, що такі маркетмейкери як ОККО та WOG з великою ймовірністю не підвищуватимуть ціну пального тому можливе здорожчання палива на невеликих АЗС може пройти непоміченим для більшої частини водіїв.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.